יום חמישי

סגולת אמת הרב חיים פוקס
00:00
חידודון - עמי מימון שידור חזור
02:00
הלילה החדש המוזיקה הכי טובה ברדיו
03:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
כולל בוקר רבנים
06:00
לצלילי הבוקר ניר קפטן
07:00
שמונה אפס אפס יקי אדמקר & ישראל כהן
08:00
לחיים לחיים הרב חיים הורביץ
09:00
בואי בשלום שיפי חריטן & טל סבג
10:00
אמאל'ה מיכל לויטין
11:00
רגעים של אושר הרבנית חדווה לוי
12:00
אחת בצהריים נתן משי & אבי גדלוביץ
13:00
חידודון עמי מימוון
14:00
בצליל ואומר רפי אוחנה
16:00
מגיד דבריו ליעקב הרב עדס
17:00
שיר ידידות משה לוק
18:00
מהדורת סוף השבוע יעקב גרודקה
19:00
על הקצה יעקב גרודקה & ישראל כהן
20:00
דרך השם הרב שלמה משה עמר
21:00
מבט לשבת הרב בנימין חותה
משודר עכשיו לשידור חי
22:00

אודות

“רדיו קול ברמה”, הרדיו החרדי המוביל בישראל. קצת היסטוריה…

תחנת הרדיו קול ברמה החלה את שידוריה בשנת 2009 לאחר שזכתה במכרז וקיבלה זיכיון ל 16 שנים ממועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. התחנה הוקמה מתוך צורך לשרת את קהל המאזינים החרדי, שלא זכה לערוץ רשמי ייעודי. מיום הקמתה, נמצאת התחנה בעלייה מתמדת וכיום היא התחנה האזורית החמישית בגודלה בישראל. התחנה הפכה לכלי תקשורת משפיע ערכי ונדרש. על פי סקרי TGI כ- 200,000 בתי אב מאזינים לתחנה מידי יום. התחנה משדרת בפריסה ארצית נרחבת מצפון השרון בואכה גוש דן, בני ברק, יהודה ושומרון, ירושלים והסביבה ועד לאשדוד, אשקלון, נתיבות ופאתי באר שבע בדרום. ניתן לקלוט את שידורי התחנה בתדרים : 92.1 FM 105.7- 104.3

> אולפני השידור אולפני השידור של התחנה ממוקמים בבני ברק. בתחנה חמישה אולפני שידור ושלושה אולפני עריכה מהמתקדמים בעולם ומרכז שידור ופיקוח טכני. בנוסף, ממוקמת בתחנה תקליטייה הכוללת אוסף עצום של מיטב האמנים והלהיטים המובילים במגזר על כל גווניו המוסיקליים. בבני ברק ממוקמים גם משרדי ההנהלה, מחלקת השיווק והפרומו והארכיון. אולפני שידור נוספים ממוקמים במגדל העמק ובירושלים.

> לוח שידורים קול ברמה מציגה לוח שידורים מגוון הכולל תכנים שונים ומרתקים, המתאימים לכל גיל ולכל זרם במגזר החרדי. התכנים עוברים ביקורת רוחנית קפדנית של הרבנים המקובלים, אנשי ציבור ומובילי דעת קהל במגזר. בנוסף, התחנה שמה דגש רב לפילוח הרגלי ההאזנה במגזר החרדי, הבאים לידי ביטוי בסקרי דעת קהל הנערכים מעת לעת. לתחנה צוות מגישים ושדרנים בעל ניסיון תקשורתי רב המזוהה עם כלל הקהלים בתוך המגזר.

> חטיבת חדשות עצמאית לתחנת הרדיו חטיבת חדשות מקצועית ועצמאית הכוללת פריסת כתבים רחבה בכל הארץ. חטיבת החדשות, עורכת, מפיקה ומשדרת מהדורות ויומני חדשות לאורך כל שעות היום. בנוסף, בלוח השידורים משובצות תוכניות אקטואליה מובילות בשעות הבוקר ובערב, הזוכות לאחוזי האזנה גבוהים ומספקות כותרות חדשותיות לכלל המהדורות בתקשורת הכללית.

קהל דתי מגוון לתחנה קהל מאזינים נאמן הכולל בין היתר מאזינים המגיעים מכלל האוכלוסיה, המעוניינים בחיבור למורשת היהודית.> חיים את הקהילה בהיותו רדיו קהילתי, נושא קול ברמה מסר של מחויבות לקהילה לה הוא משדר. כדי לממש חזון זה, מסייע הרדיו לקהילה החרדית באופן יומי ועל בסיס קבוע בארגון וגיוס תרומות לארגוני צדקה וחסד. ונעבור לפרסומות…

> פרסום ברדיו לתחנה מחלקת שיווק ומכירות מקצועית המונה עשרה עובדים. המחלקה אמונה על תכנון ובניית קמפיינים פרסומיים בהתאמה אישית ללקוח על פי צרכיו השיווקיים. בנוסף, מעמידה ללקוחות הרבים מגוון רחב של פלטפורמות מכירה ייחודיות וכלים שיווקיים פורצי דרך בתחום הרדיופוני והדיגיטלי: תשדירים, חסויות שיתופי פעולה, משדרי חוץ ושעשוענים במגוון תחומים ובהתאמה אישית לכל לקוח.

אתר אינטרנט באתר החדש והמתקדם של רדיו קול ברמה, ניתן להאזין בשידור חי לתכניות המובילות, להתעדכן על ידיעות חדשותיות בזמן אמת, לשמוע תוכניות מוקלטות בארכיון, להכיר את השדרנים וליצור איתם קשר,לשאול שאלות בפורומים ולהישאר מחוברים. האתר משמש כזרוע נוספת לחיבור עם קהל גדול של מאזינים וגולשים ומהווה אף הוא פלטפורמה לפרסום ושיווק.

מחלקת הפרומו מחלקת הפרומו היא הזרועה המבצעת של מחלקת המכירות. היא מעניקה שירותי אולפן מלאים להפקת הקמפיינים הפרסומיים עבור הלקוחות ומשרדי הפרסום. המחלקה שותפה בהכנת הקריאייטיב. היא מקליטה ועורכת את התשדירים, החסויות והפרומואים בשיתוף פעולה מלא מול מחלקת המכירות ומשרדי הפרסום.

כתובתנו: ז’בוטניסקי 7, בני ברק מיקוד: 61264 טלפון מזכירות: 03-5777777 טלפון לעלייה לשידור: 1900-52-77-77 פקס: 03-5777799 דוא”ל: [email protected]