יום שישי

לילה מנצח יואלי דיקמן
00:00
מקור הברכה הרב אהרן מאזוז
02:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
דף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
מה בפרשה הרב עידו וובר
07:00
אשת חיל ניר & אורטל קפטן
08:00
יביע אומר הרב יגאל כהן
10:00
אוצר לשבת הרב אבישי טהרני
11:00
הליכות עולם הרב אהרן בוטבול
12:00
שולחן השבת רונן בוסתן
14:00
אזמר בשבחין משה חבושה
15:00
לכבוד שבת קודש מונה רוזנבלום
16:15
שיר ליום השבת עמירם בן לולו
17:15


נערכים לגל חמישי? ממונה הקורונה על ההיערכות במשרד הבריאות

פרופסור סלמאן זרקא, ממונה הקורונה שוחח עם ארי המניק ומנדי ריזל ב'זירה שבועית' על ההיערכות לקראת גל חמישי ומחאת המתמחים • האזינו

זירה שבועית ח' חשון התשפ"ב (14.10.2021)
28

ממונה הקורונה פרופ’ סלמן זרקא לריזל והמניק ב’זירה שבועית’: “הירידה בתחלואה היא תוצאה של תכנית פעולה סדורה. תמיד אפשר ללמוד ולהפיק לקחים. עיקר התחלואה הקשה היא בקרב לא מחוסנים כך שלא ברור שאם היו הגבלות, התוצאה הייתה אחרת”

עוד הוסיף: “ויכוחים בין הדרג המדיני למקצועי הוא חלק מהתהליך. השיקולים שלי הם לא רק שיקולים של קורונה, כמנהל בית חולים לשעבר יש עוד שיקולים של בריאות הציבור”

על נאום בנט באו”ם: כשצפיתי בנאום של בנט בבימת האום, הופתעתי והתאכזבתי. הדברים שלו לא שיקפו את השיח הפורה מולו הכי התאים שהיה מדבר על מגדלור של שת”פ בין דרג מדיני לדרג מקצועי, הייתה לנו שיחה ובה הבענו את התחושות שלנו והאירוע הזה מאחורינו”

על אירוע הסייבר בביה”ח הלל יפה: “סיכמנו עם ראש הממשלה על הקמת גוף מודיעין אזרחי לניטור קורונה, אנחנו גם ננטר באמצעות הביוב כמו שמאתרים פוליו. אירוע הסייבר בהלל יפה מוכיחה שההגנה לא מספיקה, האנשים הרעים תוקפים גם בתי חולים”

על מחאת המתמחים: “הגיע הזמן לקצר את שעות התורנות של המתמחים. אני מברך את שרת הכלכלה ושר הבריאות על פריפריה תחילה. אני חושב שהתפטרות היא לא כלי נכון”

Photo by David Cohen/Flash90
בארץ בריאות קורונה
28