שבת

ודיברדבם הרב אשר ברדה
20:00
שבוע טוב עמירם בן לולו
21:00
השיעור השבועי מרן הרב מאזוז
22:00
בצליל ואומר רפי אוחנה
23:00
אהבת ישראל אבי בן ישראל
23:00


“לא בטוח שהמשך הסגר יעיל” • פרופ’ גמזו בריאיון

פרופ' רוני גמזו, מנכ"ל איכילוב, לשעבר פרויקטור הקורונה הלאומי ב'חדש על הבוקר': "כבר שבועות שהתחלואה לא יורדת מ-8,000 חולים ליום, כי אמון הציבור נפגע. אם אנשים לא משתפים פעולה מה עוזרת הכותרת של סגר?!"

חדש על הבוקר י"ד שבט התשפ"א (27.1.2021)
28

 

פרופ’ רוני גמזו, מנכ”ל איכילוב, לשעבר פרויקטור הקורונה הלאומי ב’חדש על הבוקר’ מתייחס בפתח הריאיון למאמר שפרסם ד”ר גיא חושן, בכיר באיכילוב נגד הציבור החרדי: “הטור שכתב ד״ר חושן ממש הזוי שלא מבטא את הדעה של רופאים ואני מקווה שלא מבטא באמת את דעתו. זה טירוף הדעת לספור מי תופס מיטות. בוודאי שינקטו נגדו צעדים, אבל אני לא אעשה זאת בתקשורת. כל מי שמדבר עם התקשורת צריך להיות מתואם עם הנהלת בית החולים”.

על מצב הקורונה בארץ: “כבר שבועות שהתחלואה לא יורדת מ-8,000 חולים ליום, כי אמון הציבור נפגע. זה לא מספיק להחליט על סגר בממשלה, חייבים חיבור של הציבור ושיתוף פעולה. אני לא בטוח שהמשך הסגר יעיל, אם אנשים לא משתפים פעולה מה עוזרת הכותרת של סגר?!”

חיסון לקורונה: “כל מי שמתחסן שידע שהחיסון יגן עליו מהמוטציות שאנחנו מכירים כרגע וכנראה גם מאלה שיגיעו בהמשך. חשוב לדעת שאין אף חיסון בעולם שיעיל למבוגרים ואינו יעיל לצעירים”.

פרופ' רוני גמזו (Noam Revkin Fenton/Flash90)
חרדים קורונה
28