יום שני

יחד ירונו יחד ירונו - הרב בניהו אבא שאול ורונן בוסתן
00:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
דף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
יוסף דעת הרב יוסף מלכה
07:00
אשת חיל ניר & אורטל קפטן
08:00
תורת הרי"ף הרב יאשיהו פינטו
10:00
הליכות עולם הרב אהרן בוטבול
12:00
שולחן החג רונן בוסתן
14:00
מנהגי החג הרב אשר ברדה
15:00
סוכה ולולב משה לוק
משודר עכשיו לשידור חי
16:00
חג שמח לכל בית ישראל
17:00


הפקרות: חולה מאומת בבית הכנסת • האזינו

יפה סדובסקי ב'ישר ולעניין': "אני, הבן, הכלה והנכדה שלי חיוביים. הבן אדם שהדביק את בעלי בא לומר קדיש על אבא שלו, הוא דאג למתים ולא לחיים"

ישר ולעניין ט"ו שבט התשפ"א (28.1.2021)
33

אתמול (רביעי) פרסם אדם בשם מנחם סדובסקי את הדברים הבאים: “בשבת הקודמת הגיע חולה קורונה מאומת למנין בבית הכנסת. אחד שלא מתפלל באותו בית כנסת אף פעם. אלא שכיון שהיה חיובי לקורונה לא יכל ללכת למנין הקבוע שלו כי לא הרשו לו להכנס. אבל סיפר שכיון שיש לו יארצייט הוא הגיע להתפלל במנין של חב”ד בשביל לומר קדיש (על אבא או אמא שלו) למעשה הוא הדביק לפחות 2 אנשים. את הרה”צ אשר סלומון הנל שנפטר. וגם את אבא שלי, דוד סדובסקי בן 74 ששוכב במצב קשה מאוד ולא יציב בתל השומר. אמא שלי שיש לה מחלות רקע נדבקה. כרגע במצב טוב לבד בביתה, אבל בפחד פחדים. אני בן 49 נדבקתי מאבא שלי (באתי לסדר להם את המחשב) אשתי בהריון מתקדם נדבקה ממני. הילדה בת 18 גם נדבקה וחווה התקפי קוצר נשימה! המדביק ידע שהוא חיובי!!! אני לא יודע מה שמו. מקווה שאבי ואימי ואשתי ואני והילדה נצא מזה. מה הדין??? בתודה ובברכה” כך מסיים את ההודעה מנחם סדובסקי.

יפה סדובסקי רעייתו של מנחם שמאושפז כי נדבק מחולה מאומת שהגיע לבית כנסת ב’ישר ולעניין’: “בעלי אדם בריא שומר על הבריאות והוא במצב קשה. אני, הבן, הכלה והנכדה שלי חיוביים. הבן אדם שהדביק את בעלי בא לומר קדיש על אבא שלו, הוא דאג למתים ולא לחיים. בעלי שמר על עצמו כי אני בסיכון, כל כך נזהרנו, לא ראיתי את הנכדים שלי שנה רק דרך הטאבלט”

צילום: נתי שוחט, פלאש 90
חרדים קורונה
33