יום שלישי

בגובה העיניים הרב משה קינן
00:00
חידודון - עמי מימון שידור חזור
02:00
הלילה החדש המוזיקה הכי טובה ברדיו
03:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
כולל בוקר רבנים
06:00
לצלילי הבוקר ניר קפטן
07:00
שמונה אפס אפס יקי אדמקר & ישראל כהן
08:00
השקפת חיים הרב חיים הורביץ
09:00
דנה בסוגיה דנה ורון
10:00
האקטואליה בפרשה הרב יהודה יוספי
12:00
אחת בצהריים נתן משי & אבי גדלוביץ
13:00
חידודון עמי מימוון
14:00
המבוקשים עמירם בן לולו
16:00
ישראל הצעיר ישראל כהן
17:00
המהדורה המרכזית יעקב גרודקה
19:00
חד וחלק הרב שלמה בניזרי
21:00
לקראת חצות נועם זיגמן
משודר עכשיו לשידור חי
23:00


האזינו: יו”ר ש”ס בירושלים צביקה כהן בראיון נרחב באולפן

במסגרת המהדורה המרכזית בהגשת יעקב גרודקה, צביקה כהן, יו"ר ש"ס בירושלים, סגן ומ"מ ראש העיר בראיון על שלל זירות הפוליטיות ערב הבחירות • האזינו

המהדורה המרכזית י"ב אדר א' התשפ"ד (21.2.2024)
58

צביקה כהן, יו”ר ש”ס בירושלים, סגן ומ”מ ראש העיר, לגרודקה ב’קול ברמה’: “דעתי מתחילה היתה לדחות את הבחירות עד לאחר המלחמה. כיום, לאחר שהוחלט על קיום הבחירות, חייבים להעיר את הציבור שיבין שאנחנו קובעים את עתיד הרשויות לחמש שנים הבאות. חס וחלילה שלא תהיה מחלוקת אבל אסור להיכנס לשאננות”

עוד מצביקה כהן, יו”ר ש”ס בירושלים, לגרודקה ב’קול ברמה’: “כל ילד בירושלים מכיר את הפרויקט שלנו ‘לבקר בהיכלו’ לחיזוק וליווי אלפי בחורי הישיבות הספרדיות. בלי ש”ס חזקה בעיר לא נוכל להמשיך את הפרויקט שמעניק לבחורים מעטפת גשמית ורוחנית. לצערי יוסי חביליו מנסה לפלג במקום לאחד. הציבור הספרדי בירושלים נמצא בעידן יפה שיכול להתרומם יותר”.

צביקה כהן, סגן ומ”מ ראש העיר ירושלים, לגרודקה ב’קול ברמה’: “יש באלעד צד שבאופן לא טבעי הוא זה שמנהל את העיר. רוב תושבי העיר ספרדים ואי אפשר לגנוב להם את הבחירות. ש”ס מציגה מועמד – איש שטח ראוי משכמו ומעלה. זו עיר של בני תורה שצריכה להיראות יפה”.

עוד מצביקה כהן, יו”ר ש”ס בירושלים, לגרודקה ב’קול ברמה’: “גם אם ראשי המערכת נמצאים במתחים, הציבור לא צריך לסבול. כל תושב בירושלים יודע מה הנציגים של ש”ס עושים. אם חלילה לא נהיה המפלגה הגדולה ביותר בעיר זה יהווה איום ישיר על כל הפרויקטים שלנו ומאות ההקצאות שדאגנו להם בקדנציה האחרונה”.

צביקה כהן. צילום: Yonatan Sindel/Flash90
פוליטי מדיני
58