יום שלישי

בגובה העיניים הרב משה קינן
00:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
לצלילי הבוקר ניר קפטן
07:00
חדש על הבוקר נועם זיגמן
08:00
ישר ולעניין דודי שוומנפלד ויקי אדמקר
09:00
דנה בסוגיה דנה ורון
10:00
אחת בצהריים רונן כץ
13:00
חידודון עמי מימון
14:00
המבוקשים עמירם בן לולו
משודר עכשיו לשידור חי
16:00
בשירי זמרה יוסי גיל
18:00
המהדורה המרכזית משה גלסנר
19:00
חד וחלק שלמה בניזרי
22:00

"אסור שהמוטו של 'רק לא ביבי' יהיה האג׳נדה היחידה"

ח״כ עופר שלח (יש עתיד) יו״ר הועדה לביקורת המדינה בראיון ל'המהדורה המרכזית': "מטריד אותי זה שלפי הסקרים הממשלה הבאה תהיה ממשלת ימין-חרדים בראשות נתניהו"

המהדורה המרכזית ט' חשון התשפ"א (27.10.2020)
33

אתמול (שני) פרסם מבקר המדינה מתניהו אנגלמן דוח ביניים על התנהלות גורמים ממשלתיים בטיפול בקורונה והנלווה לכך.

ח״כ עופר שלח (יש עתיד) יו״ר הועדה לביקורת המדינה בראיון ל'המהדורה המרכזית': צריך לומר להגנתו של מבקר המדינה שמדובר בדו״ח ביניים בלבד מתוך 15 נושאים שהוא אמור לתת עליהם ביקורת. הוא הבטיח שבדו״ח הסופי הוא יבדוק למה המערכות לא התנהלו כמו שצריך"

התנהלות הממשלה בטיפול בקורונה: "הקורונה היא לא שעת חירום לתקופה קצרה אלא לעוד שנה ויותר, ההרגשה שיש בציבור היא שזה אירוע שצריך לצלוח אותו וזהו, הממשלה צריכה לעסוק במדיניות ובאמון הציבור. אני הייתי מקבל החלטה שילדים עד גיל 10 ילמדו באופן רגיל, והכיתות היותר גבוהות, במשך חצי שנה, ילמדו מרחוק".

הציבור החרדי: "רוב הציבור החרדי כן נשמע להוראות, חלקם פשוט לא קיבלו את ההוראות בצורה ברורה ולא הסבירו מה מותר ומה אסור. דסק החרדים לא עובד כמו שצריך"

על בני גנץ שותפו למפלגה לשעבר: "בני גנץ יש לו כ״כ הרבה טעויות, שהטעות שלו בהסכמתו למינוי יריב לוין ליו״ר כנסת היא מינורית. אני לא חושב שבנט יהיה ראש ממשלה"

על נתניהו: "אסור שהמוטו של רק לא ביבי תהיה האג׳נדה היחידה. נתניהו בשנים האחרונות הפך ללא מוסרי. מה שמטריד אותי זה שלפי הסקרים הממשלה הבאה תהיה ממשלת ימין-חרדים בראשות נתניהו"

עופר שלח.
פוליטי מדיני קורונה
33