יום שישי

לילה מנצח יואלי דיקמן
00:00
מקור הברכה הרב אהרן מאזוז
02:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
אשת חיל ניר ואורטל קפטן
08:00
יביע אומר הרב יגאל כהן
10:00
אוצר לשבת הרב אבישי טהרני
11:00
הליכות עולם הרב אהרון בוטבול
12:00
שולחן השבת רונן בוסתן
14:00
אזמר בשבחין משה חבושה
14:40
לכבוד שבת קודש מונה רוזנבלום
15:20

"נתניהו בהזדמנות הראשונה בעט אותנו החוצה"

חבר הכנסת מתן כהנא, (ימינה) ב'חדש על הבוקר': "נתניהו נתן את התפקידים לניסנקורן שהוא בעצם ראש הממשלה בפועל ועמיר פרץ. הם אנשים טובים אבל הם אנשי שמאל"

חדש על הבוקר ט"ו כסלו התשפ"א (1.12.2020)
25

חבר הכנסת מתן כהנא, (ימינה) ב'חדש על הבוקר': "למרות שזה לא אידיאלי ללכת לבחירות בזמן קורונה זה עדיף על תקופת בחירות באופן תמידי. יש פה ממשלה שלא מצליחה לתפקד ומייתרת את תפקיד האופוזיציה כשהם עסוקים כל הזמן בלריב בניהם".

על הישארות 'ימינה' באופוזיציה: "אנחנו רצינו להיות בקואליציה אבל נתניהו בהזדמנות הראשונה בעט אותנו החוצה. הוא נתן את התפקידים לניסנקורן שהוא בעצם ראש הממשלה בפועל ועמיר פרץ. הם אנשים טובים אבל הם אנשי שמאל. כדאי שאריה דרעי יתווכח עם ליצמן על הדבר הזה כשאמר בדיוק הפוך. אפילו לא היתה פעם אחת פגישה של משא ומתן של ימינה והליכוד. אנחנו לא שונאים את ביבי ח"ו ולא אומרים 'רק לא ביבי'. הממשלה הבאה לא תהיה הממשלה של ביבי אלא שלנו. הליכוד יהיו בהחלט שותפים בכירים שלנו.

חוק הגיור: "הדבר החשוב ביותר הוא שהמדינה תגיב לבגץ שהיא מתכוונת לחוקק חוק גיור. אחר כך נראה מה החוק. אני אישית תומך במתווה משה ניסים. אני משוכנע שהרבה מאוד חרדים רואים בנו כבית אמיתי מבחינתם".

ח"כ מתן כהנא (צילום: פלאש 90)
פוליטי מדיני
25