יום חמישי

הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
לצלילי הבוקר ניר קפטן
חדש על הבוקר נועם זיגמן
ישר ולעניין דודי שוומנפלד ויקי אדמקר
בואי בשלום שיפי חריטן
רגעים של אושר הרבנית חדווה לוי
אחת בצהריים רונן כץ
חידודון עמי מימון
המבוקשים עמירם בן לולו
צליל ואומר רפי אוחנה
פינג פונג יוסף זיסר
המהדורה המרכזית משה גלסנר
על הקצה יעקב גרודקה וישראל כהן
דרך ה' הרב משה שלמה עמאר
מבט לשבת הרב בנימין חותה

ח"כ שוסטר 'חוסן לישראל': "אדלשטיין לא ראוי לחזור לתפקידו"

ח"כ אלון שוסטר 'חוסן לישראל' לנועם זיגמן ב'חדש על הבוקר': "אני מאוד מעריך את יולי אלשטיין אבל הוא עשה מעשה שלא יעשה. הוא לא ראוי לחזור לתפקידו - יש אנשים אחרים שמתאימים".

חדש על הבוקר ד' ניסן התש"פ (29.3.2020)
18

נתניהו וגנץ נפגשו הלילה בניסיון להגיע להסכמה מהירה על הקמת ממשלה חדשה. בין הצדדים עדיין יש מחלוקת על זהות שר המשפטים ויו"ר הכנסת.
מהדיונים עולה כי חוסן לישראל תחוקק חוק שיאפשר לנתניהו לכהן בממשלה כשגנץ ראש ממשלה. עד כה אף שר לא היה יכול לכהן תחת כתב אישום, אך החוק ישונה עוד השבוע. ח"כ אבי ניסנקורן, ממקורביו של גנץ ויו"ר סיעת כחול לבן המתפרקת, אישר זאת ואמר: "לפי הסכם הרוטציה – נתניהו יהיה ממלא מקום ראש ממשלה, אבל הוא לא יוכל להיות שר מיניסטריאלי".
ח"כ אלון שוסטר 'חוסן לישראל' לנועם זיגמן ב'חדש על הבוקר': "נכנסנו למשבר נורא. הכרענו הכרעה קשה למען שמירת החוק ונמנע חוקים מסוכנים ונרתם יחד לפיוס לאומי ונעביר תקציב קשה שלא היה כמותו ואנחנו נפסיק את השיתוק הלאומי. לא נשכח לרגע את העקרונות שמנחים אותנו. לא נוכל לקבל חוקים שמכרסמים בכוחו של בית המשפט העליון. אנחנו נמנע מינויים שאינם ראויים כמו שהיו לאחרונה. אני מאוד מעריך את יולי אלשטיין אבל הוא עשה מעשה שלא יעשה. הוא לא ראוי לחזור לתפקידו – יש אנשים אחרים שמתאימים. אנחנו מצרים על כך שהחברים שלנו לא מצטרפים אלינו."

אלון שוסטר (צילום: טוויטר)
פוליטי מדיני
18