יום ראשון

חכם בחצות דוד חכם
משודר עכשיו לשידור חי
00:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
לצלילי הבוקר ניר קפטן
07:00
חדש על הבוקר נועם זיגמן
08:00
ישר ולעניין דודי שוומנפלד ויקי אדמקר
09:00
אחת בצהריים רונן כץ
13:00
חידודון עמי מימון
14:00
המבוקשים עמירם בן לולו
16:00
תו השעה יואלי דיקמן
17:00
בשירי זמרה יוסי גיל
18:00
המהדורה המרכזית משה גלסנר
19:00

ח"כ קרעי: "מה שקרה אתמול זה לא פחות מניסיון הפיכה"

ח"כ ד"ר שלמה קרעי, 'הליכוד' לנועם זיגמן ב'חדש על הבוקר': "כחול לבן עם ליברמן והמשותפת, החליטו לגזול את הכנסת מכל מצביעי הימין בדורסנות שלא היתה כמותה".

חדש על הבוקר כ"ח אדר התש"פ (24.3.2020)
18

הוועדה המסדרת אישרה את מינויו של ח"כ עודד פורר מישראל ביתנו ליו"ר וועדת הכספים. חמשת נציגי גוש הימין עזבו במחאה את הועדה. מוקדם יותר, בג"צ קבע שהכנסת תתכנס ביום רביעי כדי להחליף את יו"ר הכנסת.
ח"כ ד"ר שלמה קרעי, 'הליכוד' לנועם זיגמן ב'חדש על הבוקר': "מה שקרה אתמול זה לא פחות מניסיון הפיכה. מדינת ישראל נמצאת עכשיו בצומת דרכים האם אנחנו רוצים מדינה יהודית ודמוקרטית שנבחרי הציבור את הקובעים את המדיניות או שלטון דיקטטורי בידי מועצת חכמים שלא נבחר בידי העם בגצ שולח ידיים אגרסיביות לתוך הכנסת ואומר, אנחנו נחליט לכם מה תעשו".
על הקמת הועדות המסדרות בכנסת.
"כחול לבן עם ליברמן והמשותפת, החליטו לגזול את הכנסת מכל מצביעי הימין בדורסנות שלא היתה כמותה והחליטו להקים שש ועדות זמניות שראשות של שתיים מהן, הם נתנו לרשימה המשותפת. אנחנו נמשיך להיאבק מול ההתנהלות הדורסנית הזאת."
"אני מקוה וקורא ליו"ר הכנסת להמשיך בעמידה האיתנה מול ההתנהלות של בג"צ לא לאפשר להם להצביע ליו"ר הכנסת אם הם רוצים להחליף יו"ר כנסת שיקימו ממשלה".

ח"כ ד"ר שלמה קרעי (צילום: יונתן זינדל פלאש 90)
פוליטי מדיני
18