יום שני

סליחות רדיו קול ברמה בשיתוף עיריית ירושלים
00:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
לצלילי הבוקר ניר קפטן
07:00
חדש על הבוקר נועם זיגמן
08:00
ישר ולעניין דודי שוומנפלד ויקי אדמקר
09:00
הכל עשר רונן גרוס
10:00
אחת בצהריים רונן כץ
13:00
חידודון עמי מימון
משודר עכשיו לשידור חי
14:00
המבוקשים עמירם בן לולו
16:00
בשירי זמרה יוסי גיל
18:00
המהדורה המרכזית משה גלסנר
19:00
אליבא דהילכתא הרב יעקב סיני
21:00
חנוך לנער אשר ברדה
22:00

ח"כ סער: "בחירות בעת הזו זה דבר מטורף"

ח"כ גדעון סער בראיון מקיף על סערת התקציב והסיכוי לבחירות, מצב הקורונה, חוק הגיוס וגם על חוק הראיות שהוא סוחב כבר 15 שנים • האזינו

אחת בצהריים כ"ג אב התש"פ (13.8.2020)
24

ח"כ גדעון סער (הליכוד) ב'אחת בצהריים': "אין הגיון ללכת לבחירות, אך אם לא יקרה משהו יוצא דופן בימים הקרובים נשקע לחצי שנה במערכת בחירות במקום לעסוק במשבר הגדול ביותר מקום המדינה. באחריות נתניהו וגנץ למצוא פתרונות ולהימנע מבחירות, הצעתי בישיבת הסיעה מתווה כי בחירות בעת הזו זה דבר מטורף. העברת החוק של האוזר בלי פתרון סוגיית התקציב לא תפתור דבר. לנתניהו ולליכוד אין שום אינטרס ללכת לבחירות, לא כלפי המדינה ולא פוליטית. הטיעון המשפטי, חסר הגיון המשפט לא ייעלם כי יש בחירות".

מצב קורונה: 'אז לפיד אמר' הגל השני הוא תופעה עולמית ובלי חיסון ותרופה לא ניתן למגר את הנגיף. היו טעיות וליקויים אך נעשים מאמצים לתקן. אסור להגיע לסגרים שיגרמו פגיעה אנושה בכלכלה

חוק הראיות: "את הצעת החוק שלי בעניין הראיות הלא חוקיות הגשתי כבר לפני 15 שנה ואמשיך להיאבק בחובה שרשויות החוק יפעלו כחוק. מי שיקבע האם ראיות התקבלו שלא כדין זה ביהמ"ש ואני בעד מרחב שיקול דעת. לצערי ניסנקורן מעכב את החוק למעלה מחודש והעביר את החוק לועדה בראשות עדנה ארבל, אני לא מתחייב לקבל את עמדת הועדה ואני מקווה לקבל גיבוי בליכוד ובקואליציה"

הסדר חוק הגיוס: "כל חוקי הגיוס לא השפיעו במאומה על נתוני הגיוס של אלו שאינם לומדי תורה. אם יהיו יותר פתרונות של מוסדות מותאמים. אני מקווה שהכנסת תחוקק את החוק ותסדיר את הסוגיה אחת ולתמיד".

גדעון סער. צילום: Hadas Parush/Flash90
חרדים פוליטי מדיני
24