יום שישי

לילה מנצח יואלי דיקמן
00:00
מקור הברכה הרב אהרן מאזוז
02:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
אשת חיל ניר ואורטל קפטן
08:00
יביע אומר הרב יגאל כהן
10:00
אוצר לשבת הרב אבישי טהרני
משודר עכשיו לשידור חי
11:00
משכיל לדוד הרב דוד לאו
14:45
אזמר בשבחין משה חבושה
15:00

זיגמן לבן גביר: "אני שומע שביום שישי הפכת לחבדניק"

זיגמן: "אני שומע שביום שישי הפכת לכמה שעות לחבדניק". בן גביר: "כשראש עיר מדבר נגד הנחת תפילין כולנו חבדניקים". זיגמן: הוא לא יצא נגד תפילין ולהיפך - הוא אמר שכל ילד צריך להכיר את המסורת שלו". בן גביר: ''אתה לא תמים - כולנו יודעים מי זה רון חולדאי".

חדש על הבוקר כ"ח שבט התש"פ (23.2.2020)
2

ראשי עוצמה יהודית, עו”ד איתמר בן גביר ויצחק וסרלאוף, הגיעו ביום שישי לשוק הכרמל והניחו תפילין לעוברי האורח במקום. אנשי עוצמה יהודית הגיעו יחד עם פעילים רבים למקום בעקבות ההחלטה של עיריית תל אביב לאסור על הצבת דוכני תפילין בצמוד לבתי ספר – החלטה שעוררה זעם רב בציבור.
איתמר בן גביר, 'עוצמה יהודית' ב'חדש על הבוקר': "יש מגמה אצל חולדאי בעיר תל אביב אנטי תפילין אנטי מדינה יהודית אנטי יהדות כשיהודי חילוני עובר ברחוב ורואה דוכן תפילין ורון חולדאי מונע זאת ממנו אז אנחנו צריכים לצאת ולמחות".
על מטה הציונות הדתית של יהדות התורה.
"הציבור לא טיפש. ממתי יהדות התורה פונה לימין?! שכחנו איפה ליצמן היה בהתנתקות? שכחנו שגפני מתראיין בכל מקום ואומר שהוא איש שמאל?"

Attorney Itamar Ben-Gvir seen at the Jerusalem Magistrate's Court on August 27, 2019. Photo by Yonatan Sindel/Flash90 *** Local Caption *** בית משפט השלום ירושלים עורך דין איתמר בן גביר
פוליטי מדיני
2