יום שישי

לילה מנצח יואלי דיקמן
00:00
מקור הברכה הרב אהרן מאזוז
02:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
אשת חיל ניר ואורטל קפטן
משודר עכשיו לשידור חי
08:00
יביע אומר הרב יגאל כהן
10:00
אוצר לשבת הרב אבישי טהרני
11:00
משכיל לדוד הרב דוד לאו
14:45
אזמר בשבחין משה חבושה
15:00

הביקור של נתניהו בישיבה הספרדית מכעיס את ש"ס

ישראל כהן פרשננו הפוליטי לרונן כץ ב'אחת בצהריים': ""ביקור נתניהו בישיבה בתל אביב לא יצור משבר מול ש"ס למרות שבשס כועסים".

אחת בצהריים א' אדר התש"פ (26.2.2020)
18

חמישה ימים לבחירות 2020. בש"ס זועמים על ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות ביקורו במוסד הספרדי-החרדי "תורה והוראה" בתל אביב. מקורבי יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי, הביעו תרעומת על הביקור שמתקיים היום (רביעי), ימים בודדים לפני הבחירות.
לדבריהם, "מכעיס מאד שבמקום שנתניהו ושרי הליכוד ייצאו לערי הליכוד, בעיקר בפריפריה, שבהם היו אחוזי הצבעה נמוכים בבחירות ספטמבר ומשם יביאו קולות, לוקחים אותו לביקור מתוקשר במוסד הספרדי. השר דרעי הקים את גוש הימין, עמד כמו חומה בצורה למען נתניהו וחבל שזה מה שהוא מקבל בחזרה".
בתגובה, הליכוד מסר כי "ראש הממשלה מאוד מעריך את השר אריה דרעי. זה לא אירוע פוליטי והוא גם לא מסוקר תקשורתית". במהלך הביקור בישיבה, אחד מהרבנים אמר לנתניהו: "אתה ראש ממשלה כארי, מביא כבוד לישראל בכל מקום".
ישראל כהן פרשננו הפוליטי לרונן כץ ב'אחת בצהריים': "ביקור נתניהו בישיבה בתל אביב לא יצור משבר מול ש"ס למרות שבשס כועסים, הביקור תוכנן מהרגע להרגע ולטענת הליכוד לא מדובר בביקור פוליטי ונתניהו לא ניצל את הביקור לגריפת קולות".

בנימין נתניהו ואריה דרעי. צילום: Hadas Parush/Flash90
חרדים פוליטי מדיני
18