יום שישי

לילה מנצח יואלי דיקמן
00:00
מקור הברכה הרב אהרן מאזוז
02:00
הלכה יומית הרב בנימין חותה
05:45
הדף היומי הרב ירון מרדכי זכאי
06:00
אשת חיל ניר ואורטל קפטן
08:00
יביע אומר הרב יגאל כהן
10:00
אוצר לשבת הרב אבישי טהרני
11:00
שולחן השבת רונן בוסתן
14:00
משכיל לדוד הרב דוד לאו
14:45
אזמר בשבחין משה חבושה
15:00

בליכוד הודיעו על הקמת מטה חרדי – נציג בליכוד: "גפני ודרעי לוחצים למנוע זאת"

יעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק מטעם הליכוד ב'אחת בצהרים': "יש לנו מטה קבוע ליצוג והתפקדות של חרדים בלתי מיוצגים לליכוד. הקמת מטה הבחירות מתעכבת בשל לחצים מצד גפני ודרעי".

אחת בצהריים י"ח שבט התש"פ (13.2.2020)
1

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר, ראש מטה המגזרים הודיע ביום שלישי, על הקמת מטה בחירות ייעודי למגזר החרדי, בראשו יעמוד המועמד החרדי ברשימת 'הליכוד' לכנסת, זאב פליישמן.
השבוע דווח כי גפני איים על נתניהו כי יפעל נגדו ונגד גוש הימין באם יוקם מטה בליכוד הפונה למצביעים מהמפלגות החרדיות, דיווח שלא הוכחש על ידי לשכת גפני. פליישמן טוען כי "המטה לא יפנה כלל וכלל למצביעים המסורתיים של המפלגות החרדיות. קהל היעד שלנו הוא אותם מצביעים חרדים שהצביעו בעבר למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה. ובעיקר לחרדים שמסיבות כאלה ואחרות בחרו לא להצביע".
יעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק מטעם הליכוד ב'אחת בצהרים': "יש לנו מטה קבוע ליצוג והתפקדות של חרדים בלתי מיוצגים לליכוד. הקמת מטה הבחירות מתעכבת בשל לחצים מצד גפני ודרעי. לא יתכן שמפלגה אחת תתערב לשניה. יש עסקנים שמכעיס אותם המאבק בשחיתות בעירייה. התפיסה כאילו יש בעל בית לציבור היא שייכת לצפון קוריאה. אנחנו לא באים בטענות לג' שפועלת בדימונה. למרות ההצהרות, נכון להבוקר עדיין לא הוקם מטה חרדי בליכוד".

חרדי לוחץ יד לנתניהו. צילום: David Cohen/Flash90
חרדים פוליטי מדיני
1